Wellness a bazény

Speciální řada výrobků pro plavecké areály a wellness centra

Snaha o uspokojení požadavků provozovatelů a projektantů plaveckých areálů a wellness center přiměla firmu Monocibec a Century k vytvoření speciální řady výrobků, zcela určené pro tuto oblast použití.

Široká škála speciálním kompunentů i mozaikových dílů

Takto vznikla široká škála speciálních komponentů a mozaikových dílů, které lze použít v kombinaci s dlažbou či obklady značky Monocibec, Century a to jak ve standardním provedení (tloušťka 9-10 mm), tak v zesíleném provedení (tloušťka 20 mm). Tímto způsobem bude zaručena dokonalá prostorová a estetická návaznost vnitřní a vnější dlažby bazénů, obvodového a vnitřního obložení a speciálních dekoračních dílů jak uvnitř, tak na vnější straně bazénů.

Nabízíme individuální návrhy dle přání klienta

Oddělení Engineering koncernu Fincibec je schopné zpracovat projekt šitý na míru, včetně veškerých technických detailů, které usnadní a urychlí konečnou realizaci. Hlavním cílem technické divize je zaručit dokonalý výsledek dle představ zákazníka, a to díky neustálému dohledu našich techniků jak ve fázi přípravy projektu, tak při dodávce materiálů, což umožňuje výraznou časovou úsporu a snížení výdajů