Novellini

Novellini je světová značka, která je průkopníkem ve stylu, kvalita a inovace.

Novellini udává tempo nejen v Evropě ve výrobě koupelnových řešení a wellness produktů jako jsou hydromasáže, sprchové panely, sprchové kouty, vany a topná tělesa s roční produkcí více jak 1,4 miliónů kusů.

Italská společnost Novellini byla založena v roce 1966. Za období svojí existence se propracovala na největšího evropského výrobce sprchový koutů.

Kompletní výroba všech dílů se od návrhu až po finální produkt realizuje ve firmě Novellini!!!
Vedoucí designu Novellini se při svojí práci kromě dokonalého designu výrobků soustředí především na sledování skutečných potřeb zákazníka. Proto jsou produkty značky Novellini vhodné nejen do běžných domácností, ale i do hotelů, nemocnic a všude tam, kde si najdou svoje uplatnění.

Všechny produkty značky Novellini jsou rozdělené do třech kategoriích:

V kolekcích Novellini a Elysium si můžete vybrat sprchové kouty, sprchové zástěny, sprchové vaničky, vanové zástěny, sprchové boxy, sprchové panely, vany, hydromasážní vany, topná tělesa (radiátory) a baterie. Speciální kolekce InArt je jedinečná svého druhu. Prostřednictvím této kolekce si můžete vytvořit design svého sprchového koutu anebo topného tělesa podle vlastního výběru. Použitím svojí fotky nebo obrázku se vaše koupelna stane vašim vlastním uměleckým dílem.

www.novellini.it