Naxos Ceramica

Naxos Ceramica je součástí skupiny Fincibec S.p.A.

Naxos Ceramica je na mezinárodním trhu prezentovaná jako keramička, která představuje to nejlepší ze současný trendů. Nabízí širokou kombinaci obkladů a dlažeb s jasnými barvami a strukturou bohatou na efekty. Tvořivost a technologické inovace zabezpečují návrhy dokonalých keramických studií přeměněných v jejich jedinečný styl.

Keramické obklady Naxos jsou vyrobené z kvalitního křemičitého kompozitu, zatímco keramické dlažby jsou vyrobené z jemného porcelánu. Keramický obklad je směsí intenzivní bílé barvy, která zvyšuje sytost barev a je charakterizovaným vysokým stupněm absorpce pro přilnavost na stěnách. Jemný porcelán se vyznačuje pevností a odolností vůči mrazu, který je vhodný pro použití do interiéru i exteriéru.

Finální design produktů Naxos Ceramica zabezpečuje použití moderních dekorativních systémů s digitální technologií, která umožňuje vyrobit různé druhy povrchových úprav. Mimo jiné matných Naturale, leštěných Lappato, lesklých Levigato až po 3D obklady.

Naxos Ceramica je držitelem certifikátu podle normy UNI EN ISO 9001:2008, která podporuje zlepšování efektivnosti systému manažerské kvality s cílem zvýšit spokojenost zákazníka.

www.naxos-ceramica.it