Keramické fasády

výjimečná estetika v kombinaci s technickou kvalitou

V kolekci Facades značky Monocibec a Century se snoubí výjimečná estetika s technickou kvalitou. Tato produktová řada, speciálně vyvinutá pro realizaci větraných fasád nebo fasád z lepených obkladů, dokonale odráží vysoký standard kvality a technickou spolehlivost výrobků firmy Monocibec a Century.

úspora energie a kvalita vnitřního prostředí

Bohatý výběr povrchových úprav a tvarů, různých typů kotvících prvků a celá řada dalších výhod, mezi něž patří úspora energie a kvalita vnitřního prostředí (teplota, vlhkost atd.), činí fasády obložené keramickými fasádními obklady značky Monocibec tím nejlepším řešením jak pro nové stavby, tak pro rekonstrukce stávajících budov.

dostupné ve všech cenových relacích

Různé kotvící systémy, dodávané ve spolupráci s firmami s dlouholetými zkušenostmi v této oblasti, jsou vhodné pro jakékoliv projektové požadavky a jsou dostupné ve všech cenových relacích; kotvící prvky mohou být skryté či viditelné a mohou být vybaveny různým příslušenstvím.

Doporučíme vám specializovanou firmu pro zpracování fasády

Spolupráce se specializovanými firmami mimo jiné umožňuje zaručit zákazníkům zpracování projektu fasády, dodávku všeho potřebného materiálu a případnou realizaci díla, vše za dodržení příslušných norem.