Engineering

  • Engineering

Wellness a bazény

Snaha o uspokojení požadavků provozovatelů a projektantů plaveckých areálů a wellness center přiměla firmu Monocibec a Century k vytvoření speciální řady výrobků, zcela určené pro tuto oblast použití.

Více informací
  • Engineering

Keramické fasády

V kolekci Facades značky Monocibec a Century se snoubí výjimečná estetika s technickou kvalitou.

Více informací
  • Engineering

Zvýšené podlahy

Firma Monocibec a Century dodává i výrobky pro realizaci vnitřních a venkovních zdvojených podlah.

Více informací
  • Engineering

Odolné venkovní dlažby

Slinutá keramická dlažba značky Monocibec a Century v tloušťce 20 mm se vyznačuje vysokou odolností a víceúčelovostí.

Více informací

Engineering

Koncern Fincibec má k dispozici vlastní technickou divizi, která projektantům poskytuje všestrannou podporu jak během přípravy projektu, tak při jeho realizaci. Hlavním cílem koncernu Fincibec je poskytnout svým zákazníkům služby na nejvyšší úrovni, výrobky realizované za použití nejmodernějších technologií a vysoce kvalitních materiálů, jedinečný design a v neposlední řadě i podporu při projektové činnosti. Tímto způsobem si zákazník společně s architektem mohou vybrat materiály dle svých představ, a počítat s tím, že se mohou kdykoli obrátit na technickou divizi, která jim pomůže vyřešit jakékoli problémy.

Odborný personál koncernu Fincibec, který ve fázi přípravy projektu a konstrukčního řešení spolupracuje s dalšími specializovanými firmami, působícími v této oblasti, je schopen poradit a pomoci zákazníkovi s výběrem materiálů a navrhnout optimální technické řešení, které bude splňovat jeho požadavky na kvalitu i design. Oddělení Engineering koncernu Fincibec se snaží poskytnout zákazníkům možnost přizpůsobit projekt dle vlastních představ a mít neustále k dispozici tým zkušených odborníků, kteří mu poskytnou potřebné informace a doporučí to nejlepší technické řešení. Oddělení Engineering koncernu Fincibec je zkrátka schopné poskytnout kvalitní technickou podporu, vypracovat předběžnou cenovou nabídku, pomoci při výběru ideálního řešení a přizpůsobit jej podle konkrétních představ a požadavků zákazníka.